Małe tęsknoty 7 lutego 2014

Za miastem nam się zatęskniło...


Żeby tak wyjść na spacer i spotkać inne mamy na zaśnieżonym, a może zakałużonym placu zabaw. A potem z rumiakami na twarzy wejść do sklepu po misia, oczywiście. Zadzwonić do jednej ze znajomych mam i umówić się na kawkę, co by pośmiać się i ponarzekać na bunty i te sprawy. Na obiad pójść do samoobsługowej restauracji, którą bardzo lubimy. Kluchy pewnie by się wzięło i całą górę sałaty z vinegretem. A mężasty zapewne mięcho, jakże by inaczej. Wracając do empiku zajrzymy? A co! Może i tym razem znajdziemy dla każdego coś miłego. Ostatnio się obłowiliśmy. Ja wyszłam z najnowszą płytą Ani Rusowicz, duże eM z filmem "Miłość", tym o zespole Miłość, a małe eM z Robimisiami. Po wielu miesiącach zaprzyjaźniła się z Różnimisiami, więc z radością zaopatrzyliśmy Marcelę w nowe tekturowe karty z tymi absurdalnymi nieco misiami. Misiami pracusiami. No a jak już by się ukulturalniło, to może zajrzałoby się po tartę pyszną? Eee może jutro. Dobra. To wrócimy do własnych czterech kątów i pomyślimy o tym co nas czeka jutro... Spacer po nowootwartym parku (czekaliśmy na koniec remontu przez całe życie małej eM), może wizyta w Fice? I koniecznie na 16 do kościoła, na mszę dla przedszkolaków. Jedyną taką.
Miasto daje sporo możliwości.
Szczególnie, że od jakiegoś czasu jesteśmy jedynie weekendowymi mieszczuchami.
Trzeba się spakować i PAMIĘTAĆ o tym, żeby tym razem zabrać ładowarkę do aparatu! (w obie strony!)

A może nawet uda się wyrwać do kina? Ale ciiiiii nie zapeszajmy!Aaaa i koniecznie musimy się pochwalić. Marcysia nie ma już dwóch mam.
Jest MAMA i PAPA :)
Ja, która w podstawówce uczyłam się jeszcze rosyjskiego zamiast angielskiego, mówię, że to po rusku, ale Michał uparcie twierdzi, że to jest PAPA z włoską nutą!

Komentuj (4)


Image Hosted by ImageShack.us
Zapiśnik młodej matki małego eM
Żony dużego eM
Gospodyni małego eM 2
Image Hosted by ImageShack.us

Male eM
Pierworodna córa,
Marcelini herbu Zielona Pietruszka,
Marcysia, Pysia, Marcelka, Marcelinka,
urodzona w drugą niedzielę
czerwca 2012r.
tuż po teleexpresie.


Archiwum

2018

2017

2016

2015

2014

grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

2013

2012


Image Hosted by ImageShack.us

Zagladam do:

O tym ze

Szafa Tosi

MerySelery

Lena i Kuba

Basia Szmydt

Z widokiem na ...

Niedzwiedzie DzieciImage Hosted by ImageShack.us