kalendarz

Już po Bożym Narodzeniu, ale na blogu jeszcze przez jakiś czas panować będzie poświąteczna atmosfera. Będzie o prezentach - Marcysia dostała kilka wspaniałych zabawek - do polecenia! Będzie o pakowaniu - u nas też królował szary papier. Będzie o upominku dla sąsiadów - tym razem nie daliśmy się zaskoczyć. Ale o tym wszystkim później. Dziś chciałabym wreszcie pokazać efekty naszej tajnej misji, która już nie jest tajna. W prezencie dla babć, dziadków i mamy chrzestnej zrobiłyśmy z Marcelinką kalendarz. Nie chciałam wybierać ze zdjęć, które już mam (a mam ich troszkę - wierzcie!) Wymarzyłam sobie specjalne sesje zdjęciowe na każdy miesiąc nowego roku. W listopadzie ciężko o dobre światło do zdjęć w mieszkaniu, jednak dałyśmy sobie radę. Tu bym poprawiła, tam bym zrobiła troszkę inaczej, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu! Nawet wierszyki wyszły tak jakoś... składnie ;)

 Enjoy!

styczeń - W styczniu Marcelinki obchodzą imieninki.
luty - Ciepła czapa w ferie to nie fanabierie!marzec - W marcu jak w garncu, cóż to znaczy? Może mi tata wytłumaczy?
kwiecień - Jak kwiatki na wiosnę, tak i ja rosnę!maj - W maju rodzice ślubowali, że zawsze się będą kochali. W to mi graj, wiwat maj!
czerwiec - Koleżanko! Kolego! Złóż mi życzenia dziesiątego!lipiec - Słońce, plaża i wakacje to lipcowe są atrakcje!
sierpień - Gdy zboże już w stodole leży, odpoczynek się należy!wrzesień - Gdy w szkole tyle dzieci się leni, ja już mam dyplom w kieszeni!
październik - Tej jesieni proszę Pana chcę się zmienić w melomana!listopad - Czasem w listopadzie jeżyka znajduję w sadzie!
grudzień - Śnieg, prezenty i choinka na to w grudniu czeka Marcelinka!

Obdarowani byli zachwyceni. To najważniejsze! A i ja, patrząc na ścianę (mamy swój egzemplarz), uśmiecham się do siebie!

maleem 04.01.2013, 11:18

zamawiałam w fotojokerze, także dół był szablonowy :)

lil 04.01.2013, 11:06

jest piękny. z racji tego że Miś urodził się w styczniu co miesiąc odkładałam najlepsze zdjęcia, tworząc folder dla nas, jedych i drugich dziadków (raz mnie więcej, raz Kam dla teściów z małym). jak przyszło do robienia kalendarza to okazało się że jest 23.. i nikt nam tego nie zrobi :D

powiedz mi, czy robiłaś przez szablon (chodzi mi o "dół" czy ktoś?)

Paulina (zwidokiemna) 31.12.2012, 19:12

nie no! pomysł, wykonanie, wierszyki ;) wszystko rewelacja! gratuluję :)

Mea 30.12.2012, 22:18

Już Ci mówiłam, że jest wspaniały :)) a wczoraj katalogując moje zdjęcia jagi zastanawiałam się ile napstrykaaś Marceli :D