Na etacie

Dziesiątego grudnia minęło pół roku na etacie MAMA Marcysi. Pierwsze trzy miesiące ciągnęły się niemiłosiernie. Teraz już miesiąc za miesiącem mija nie wiadomo kiedy. Sześciomiesięczniak ma za sobą pierwszy katar w życiu. Jak to trafnie ujął kolega - teraz wszystko będzie pierwsze. Te debiuty (wyłączając choroby) to sama radość. Szczególnie ostatni - głośny śmiech. Długo czekaliśmy, ale się doczekaliśmy. Pani Poważna Urzędniczka uchichrała się z potrząsającej głową mamy.
Siedzi!
Przez chwilkę, ale siedzi!Góra prezentów rośnie, kurierzy mijają się w windzie a to jeszcze nie koniec. Wciąż czekam na kilka paczuszek, m.in. na przesyłkę od radiowej Trójki :) Wychodzący w niedziele wieczorem na mszę mąż, zapowiedział - posłuchaj audycji Z najwyższej półki za mnie i ślij maile, bo można wygrać ciekawe książki. Wiedziałam, że mu zależy, więc uśpiłam szybciutko Marcelkę, słałam i ... UDAŁO SIĘ! Wygrałam wielką księgę, którą M. tak bardzo chciał znaleźć pod choinką!
Historia Trójki w 33 odsłonach. Ogromny format, setki stron. Kosztuje niemało, więc gdyby nie Redaktor Nogaś raczej nie zagościłaby na naszej półce. Bardzo się cieszę!
Książka Mistrz i Małgorzata została została pochłonięta i tak jakoś podejrzanie zgrywa się z numerem jeden piątkowej listy przebojów Trójki
T. LOVE - Lucy Phere

Paulina (zwidokiemna) 16.12.2012, 21:25

Gratuluję wygranej! taka książka to byłaby dla mnie gratka nie lada ;)
no i śmiechu gratuluję także - pamiętam jak dzisiaj pierwszy śmiech w głos mojej Po... cudne uczucie :)

Mea 15.12.2012, 22:45

Jeszcze raz gratuluję wygranej, ale bardziej pół roku na etacie :))
Potrząsanie głową to numer 1 u Jagi :D Oj widać, że dzieć na koncerty jeździł ;)

olga/otymze 15.12.2012, 13:14

gratulacje! też bym chciała poczytać 33xTrójka :)