Takie miejsce...

Jest w internecie takie miejsce. Ciepłe, pełne uroczych bibelotów, ciekawych wnętrz i kochających się ludzi. Albo raczej w odwrotnej kolejności. Czeka się na każdy nowy post, który niesie ze sobą dobre myśli i bardzo dużo miłości. Do córki, męża, rodziców i życia. Ten optymizm, celebracja każdego dnia, macierzyństwa, kontaktów międzyludzkich sprawia, że setki (a może tysiące?) kobiet wchodzi na bloga Szafa Tosi i chce tam zostać na dłużej. Każdą notkę można czytać wiele razy i wyciągać kolejne perełki. Zachwycać się zdjęciami, na których każdy szczegół jest przemyślany, wyszperany, wyjątkowy, a jednocześnie dobrany jakby całkiem od niechcenia. Wzbudza to różne myśli. Czasem jest to - jak ona to robi? ja też bym tak chciała! Innym razem, wywołuje refleksję, sprawia że zaczynamy doceniać własne życie. Że ten mój mąż to też taki fajny i przystojny facet, że córa też taka słodziaśna i dom, ten wymarzony - całkiem realny. Yhy, obudź się kobieto! Doceniaj! Ciesz się! Nie narzekaj! Będę to sobie powtarzać do czasu, kiedy przestanę wreszcie to robić!

Co tu dużo gadać, zajrzyjcie:  i dajcie głośniki na full !!

Jest też takie miejsce pod lasem kampinoskim. Pełne dzieci, pięknych przedmiotów, zwierząt, dobrego jedzenia i muzyki (kreśląć życzenia na kolejnych kartkach ślubnych właśnie te elementy powtarzam jak mantrę). Kilka razy w roku odwiedzamy moją najstarszą siostrę i jej rodzinkę. Ładujemy akumulatory, próbujemy nowych specjałów, słuchamy, rozmawiamy, spacerujemy, podpatrujemy metody wychowawcze, a ja cieszę oczy. Wszystko tu takie cud miód. Oczywiście, że nie jest tak całkowicie słodko. Jest życiowo.
Ognisko w styczniu. Awokado. Moja prywatna Szafa Tosi.Matka Niedźwiedzich. 17.01.2014, 23:07

Jak tam PIĘNIE!

Marcelinko, nie oddawaj zielonego swetra siostrom i braciom, Figa chętnie go odkupi :)

+ dużo zdjęć rób, cuda tworzysz, klimat, a ten dom w środku... yeny!

ZDrowiejecie? Kiedy będziecie u nas?

Mama Oli 16.01.2014, 09:20

pięknie. :)

MerySelery 13.01.2014, 22:41

Ognisko w styczniu!!! Ale super :) Właśnie byłam przed chwilką u Tosi i zachwycałam się tymi widokami. Wchodzę do Ciebie, a tu podobnie! Miły wieczór :) :) :)